Artystyczna biżuteria

Wagi oraz wymiary produktów biżuterii artystycznej podane są w przybliżeniu. Są to wyroby ręcznie robione, przez co mogą się od siebie nieco różnić.

Ceny produktów widoczne po zalogowaniu. Aby sie zalogować musisz się uprzednio zarejestrować. Rejestrację zatwierdza administrator serwisu. Minimalne zakupy w naszej hurtowni to 500 zł.

Rejestracja / Logowanie
Sortuj wg:
Wyświetl:
Dostępne
Broszko-wisior oksydowany z koralowcem. Średnica ~5.2 cm. Ceny podane są w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki na długim zapięciu, oksydowana satyna błyszcząca z kryształkami karborundu w środku. Cena podana w zł/g Dł. z zapięciem ~5.9 cm, Szer. ~2.1 cm
Dostępne
Kolczyki na długim zapięciu, przecierana oksyda z zaplecionym kłębkiem tytanu polerowanego. Cena podana w zł/g Dł. z zapięciem ~6.6 cm, Szer. ~2.5 cm
Dostępne
Kolczyki, oksyda tęczowa wybarwiona na niebiesko z perłą naturalną na długim zapięciu. Dł. z zapięciem. ~6.3 cm, Szer. ~2.7 cm. Ceny podane są w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki oksydowane, satynowane na błysk na długim zapięciu z kryształkami karborundu Dł. z zapięciem. ~6.5 cm, Szer. ~2.5 cm. Ceny podane są w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki z kryształkami karborundu pokryty tęczową oksydą satynowaną w kolorach jesiennych na długim zapięciu. Dł. z zapięciem. ~5.9 cm, Szer. ~2.9 cm. Ceny podane są w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki oksydowane, satynowane z kryształkami pirytu na długim zapięciu. Dł. z zapięciem. ~6 cm, Szer. ~2.9 cm. Ceny podane są w złotych za gram.
Kolczyki do kpl. 712 Hw (Kod: Art 712 K Hw)
Dostępne
Kolczyki. Świecący tęczowy karborund oprawiony oksydowanym srebrem. Zapięcie angielskie. Wys. ~4.7 cm, Szer. ~2.2 cm Ceny podane są w złotych za gram. Zdjęcie poglądowe. Każda sztuka jest ręcznie robiona więc mogą różnić się wagą i kształtem.
Kolczyki do kpl. 713 Hw (Kod: Art 713 K Hw)
Dostępne
Kolczyki oksydowane, satynowane z bryłką pirytu na długim zapięciu. Dł. z zapięciem. ~6.7 cm, Szer. ~2.7 cm. Ceny podane są w złotych za gram.
Kolczyki do kpl. 717 Hw (Kod: Art 717 K)
Dostępne
Kolczyki z tytanowym oczkiem. Dł. ~6.5 cm, Szer. ~2.4 cm Cena podana jest w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki oksydowane z kłębkiem tytanu. . Dł. zapięciem 6,2 cm, szer. 2,7 cm Cena podana jest w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki oksydowane z perłą. Dł. z zapięciem 6,0 cm, szer. 1,8 cm. Cena podana jest w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki oksydowane z naturalną perłą rzeczną. Dł. z zapięciem 7,0 cm, szer. 2,6 cm. Cena podana jest w złotych za gram.
Kolczyki do kpl. Art 710 Hw (Kod: Art 710 K Hw)
Dostępne
Kolczyki oksydowane i satynowane z koralowcem. Zapięcie angielskie. Dł. ~5.1 cm, Szer. ~3.5 cm. Ceny podane są w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki oksydowane, satynowane na błysk z koralowcem, na długim zapięciu. Dł. z zapięciem. ~6.7 cm, Szer. ~3.3 cm. Ceny podane są w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki oksydowane, satynowane na błyszcząco z perłą naturalną na długim biglu. Dł z zapięciem. ~5.7 cm, Szer. ~2.2 cm. Ceny podane są w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki ręcznie wykonane z niebieskim tytanowym oczkiem. Zapięcie bigiel. El. ozdobny - Średnica ~3.2 cm. Cena podana jest w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki oksydowane satynowane z tytanem szczotkowanym w kolorze niebieskim. Dł. 5,5 cm, szer. 3,5 cm. Waga od 9,0 do 10,5 gram Cena podana jest w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki pazurki barwione na niebiesko zapięcie sztyft Cena podana w zł/g Dł. ~2.9 cm, Szer. ~2.2 cm
Dostępne
Kolczyki oksydowane z perłą rzeczną Dł. z zapięciem 6,5 cm, korpus 3,0 cm, szer. 2,6 cm Cena podana jest w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki oksydowane z ręcznie wykonaną młotkowaną fakturą, na agrafce. Średnica elementu ~ 2.5 cm. Dł.~7.00 cm. Cena za gram 9,00 zł.
Dostępne
Kolczyki z oksydowanego i satynowanego srebra, z naturalną perłą, na agrafce. Dł.~6.2 cm. Szer.~2.6 cm. Cena za gram 9,00 zł.
Dostępne
Kolczyki z oksydowanego i satynowanego srebra, z naturalną perłą, na agrafce. Dł.~5.5 cm. Szer.~2.5 cm. Cena za gram 9,00 zł.
Dostępne
Kolczyki ręcznie wykonane satyna błyszcząca z niebieskim tytanowym oczkiem. Zapięcie bigiel. Dł. z zapięciem ~6.8 cm Cena podana jest w złotych za gram.
Dostępne
Kolczyki na długim zapięciu, oprawa srebrna błyszcząca ze szczotkowanym niebieskim tytanem. Dł. z zapięciem ~6.1 cm, Szer. ~2.5 cm. Cena podana w zł/g
Wyników 1 - 25 z 82
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Skontaktuj sie z nami

ADRES
Centrum Handlowe European
M. Świątkiewicz 51
05-552 Wólka Kosowska
lokal 24C, 26C